Apgyvendinimas Panevėžyje

Tiek vasarą per atostogas, tiek ir darbo metu ne vienam tenka daug keliauti po visą šalį. Jei išvyka užtrunka ilgiau nei dieną, visuomet reikia pasukti galvą, o kurgi apsistoti. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose gausu tvarkingų viešbučių ir motelių. Kadangi Panevėžys yra svarbus tranzitinis miestas, į kuri ir per kurį važiuoja daugybė žmonių, atvykusiųjų apgyvendinimas Panevėžyje turi vykti sklandžiai ir kokybiškai.

Vykstant į svetimą miestą kiekvienas, be abejonės, visuomet nori įsikurti jaukiai ir patogiai už itin patrauklią kainą. Puikų variantą siūlo jaukus ir patogus prekybos bei pramogų centras „Pas Katiną“, įsikūręs šalia Panevėžio, pavažiavus 4 kilometrus keliu Panevėžys–Ryga. Čia siūlomas apgyvendinimas Panevėžyje atitiks net ir įnoringiausio lankytojo poreikius. Prekybos ir pramogų centre esančiame viešbutyje vienu metu gali apsistoti iki 50 žmonių. Visi kambariai yra arba dviviečiai, arba triviečiai, jie atitinka ekonominę klasę. Kiekviename viešbučio numeryje lankytojas gali naudotis asmeniniu vonios kambariu, kuriame yra dušas ir tualetas, taip pat televizoriumi, o esant labai karštom dienoms viešbučio klientas savo kambaryje naudodamasis oro kondicionieriumi gali nusistatyti jam malonią oro temperatūrą. Tie, kurie nori smagiai praleisti laiką, turi galimybę pasimėgauti pirties teikiamais malonumais, išsimaudyti kubile ar įšokti į Lėvens upę, po to jaukiai pabūti visą parą veikiančioje viešbučio kavinėje arba net surengti biliardo turnyrą. Jeigu klientas labai užsiėmęs ar tiesiog nenori išeiti iš savo kambario, maistas jam gali būti pristatytas į numerį. Gyvendami šiame viešbutyje, klientai gali ne tik papramogauti, tačiau ir suorganizuoti konferenciją ar pasitarimą, nemokamai naudotis internetu.

Tie kas į šį viešbutį atvyks apsistoti su mažais vaikais, gali būti ramūs, jog jie ras kuo užsiimti – viešbučio kieme yra įrengta jauki vaikų žaidimų aikštelė, kurioje mažieji viešbučio svečiai tikrai nenuobodžiaus. Taip pat bus pasirūpinta ir jūsų automobilio saugumu, kadangi šalia viešbučio yra įrengta aptverta saugoma transporto priemonių aikštelė. Taigi, jeigu į kitą miestą vykstate verslo reikalais arba jūsų tikslas tiesiog apžiūrėti nepažįstamą miestą, tuomet tikrai nerekomenduojama užsisakyti prašmatniausių apartamentų ir išleisti tam daug pinigų. Geriausia tokiu atveju rinktis ekonominės klasės nedidelius viešbučius, kuriuose už nakvynę susimokėsite tikrai nedaug. Juo labai, jei stogas virš galvos jums reikalingas tik išsimiegoti. Kad ir kokios klasės viešbutyje ruošiatės apsistoti, atkreipkite dėmesį į tai, kad kambariuose visuomet būtų nors pora stiklinių ar puodelių, švarių rankšluosčių, naujai paklota patalynė. Neretai vonios kambariuose rasite muilo ar dušo žele. Prisiminkite, jog viešbučio turimas žvaigždučių kiekis ne visada garantuoja tobulą kambario švarą bei tvarką. Net ir kukliausiame viešbučio kambaryje galima jaustis jaukiai ir patogiai.

Kad ir kur ruošiatės trumpam laikui apsigyventi, kai rinksitės viešbutį, kuriame norėtumėte apsistoti, nepamirškite, kiek galima išsamiau išsiaiškinti jo privalumų bei trūkumų, paskaityti jo internetinę svetainę, peržiūrėti nuotraukas. Neretai apsisprendimą, ar apsistoti išsirinktame viešbutyje, nulemia ir kitų lankytojų atsiliepimai. Gal visi šie žingsniai visiškai ir neatskleis, koks iš tikrųjų yra viešbuti, tačiau bent nuomonę apie jį tikrai susidarysite.